Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 janar 2022

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 janar 2022

Më: 22 janar 2022 Në ora: 08:05
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

                             
Dollari:                                Blihet 106.6                                                Shitet 107.4

Euro:                                    Blihet 121.2                                                Shitet 121.8

Paundi Britanik :                  Blihet 144                                                  Shitet 145.5

Franga Zvicerane:                Blihet 116.6                                                Shitet 117.4

Image
Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 janar 2022
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat