Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 janar 2022

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 25 janar 2022

Më: 25 janar 2022 Në ora: 07:17
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.6    Shitet 107.4

Euro:   Blihet 120.9    Shitet 121.5

Paundi Britanik:  Blihet 143.3   Shitet 144.6

Franga Zvicerane:  Blihet 116.5  Shitet 117.6

Image
Këmbimi Valutor
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat