Hapet aplikimi për shtesa edhe për fëmijët që kanë lindur nga 1 janari i vitit 2009, ky është linku

Ekonomi

Hapet aplikimi për shtesa edhe për fëmijët që kanë lindur nga 1 janari i vitit 2009, ky është linku

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 10:31
Ilustrim

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar se është hapur aplikimi për shtesa edhe për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit 2009.

Ministria e ka publikuar edhe linkun ku mund të aplikohet.

“Ministria e Financave, Punës dhe Transfeteve njofton qytetarët se është hapur aplikimi edhe për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit 2009 që të përfitojnë nga Shtesat për Fëmijë”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat