Kryetari i OEK takohet me Drejtorin e Advantage Austria

Ekonomi

Kryetari i OEK takohet me Drejtorin e Advantage Austria

Më: 6 mars 2023 Në ora: 16:48
Foto nga takimi

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës (OEK), Lulzim Rafuna ka takuar Wilhelm Nest, drejtorin e Advantage Austria.

Rafuna përmes një njoftimi theksoi se kanë diskutuar rreth përkrahjes së OEK-ut në anëtarësim në GS1, organizatën ndërkombëtare të barkodeve.

Takimi i kryetarit Rafuna me z.Wilhelm Nest – Drejtori i ADVANTAGE AUSTRIA për të diskutuar mundësitë e bashkëpunimit rreth përkrahjes së OEK-ut në procesin e antarësimit në GS1.

Organizatën ndërkombëtare të barkodeve si dhe në procesin e reformimit të OEK-ut”, thuhej në njoftim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat