Gjykata refuzoi t’i japë vajzës mbiemrin e tij/ Shoku i burgut të Babis: Ai është i mërzitur, e do shumë atë

Evropë

Gjykata refuzoi t’i japë vajzës mbiemrin e tij/ Shoku i burgut të Babis: Ai është i mërzitur, e do shumë atë

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 20:34
Caroline Krauts, Charalambos Anagnostopoulos

Ka ardhur edhe reagimi i parë i Babis Anagnostopoulos vrasësi i Caroline, në Glyka Nera , për vendimin e prindërve të nënës të së resë për të ndryshuar mbiemrin e vogëlushes Lidia, që ajo të mos ketë mbiemrin e babait të saj.

Sipas një deklarate të një të arrestuari në një qeli me vrasësin, piloti mësoi ndryshimin e mbiemrit nga media dhe u zemërua.

Mediat greke shkruajnë se ai nuk e priste një reagim të tillë, sidomos pas tërheqjes së prindërve nga kërkesa për kujdestarinë e vogëlushes.

“Ai është i mërzitur dhe nuk dëshiron që vajza e tij të mos ketë mbiemrin e tij. Ai e do shumë atë. “Ai është i dërrmuar”, tha i burgosuri në qeli me Babis

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat