Mori pjesë në takimet e NATO-s dhe OSBE-së, ministri i Jashtëm spanjoll rezulton pozitiv me Covid-19

Evropë

Mori pjesë në takimet e NATO-s dhe OSBE-së, ministri i Jashtëm spanjoll rezulton pozitiv me Covid-19

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 15:47
Foto nga takimi

Ministri i Jashtëm spanjoll, Jose Manuel Albarez, është diagnostikuar pozitiv me Covid-19.

“Unë u diagnostikova pozitiv me Covid-19. Jam mirë dhe kam simptoma të lehta”, tha ministri i Jashtëm spanjoll në një postim në Tëitter, pasi u kthye në Spanjë pas një sërë udhëtimesh në kryeqytetet europiane.

Jose Manuel Albarez mori pjesë ditën e djeshme të mërkurën në Lodź të Polonisë në një darkë të organizuar nga Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Europë (OSBE).

Të martën dhe të mërkurën ai mori pjesë në takimin e ministrave të jashtëm të NATO-s në Bukuresht.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat