Emocionuese, të gjithë në lot! Nxirret i gjallë pas 29 orësh nga rrënojat fëmija 2 muajsh

Evropë

Emocionuese, të gjithë në lot! Nxirret i gjallë pas 29 orësh nga rrënojat fëmija 2 muajsh

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 13:46
Pasojat nga tërmeti në Turqi dhe Siri

Një luftarak që në nisje të jetës.

E tillë është historia e një foshnje 2-muajshe, e cila është nxjerr e gjallë 29 orë nga rrënojat që la pas tërmeti në Turqi.

Video ka bërë xhiron e rrjetit, ndërsa përlot të madh e të vogël.

Në pamje shihet ekipi i shpëtimit, që merr foshnjën dhe e fut në një ambulancë, ndërsa një prej tyre e fut bebin në xhupin e tij dhe më pas e mbulojnë me batanije.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat