Burri godet 37 herë me thikë të dashurën shtatzënë

Evropë

Burri godet 37 herë me thikë të dashurën shtatzënë

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 19:07
Giulia Tramontano

Mbarë opinioni publik është tronditur në Itali nga një ngjarje e rëndë ku Giulia Tramontano u qëllua për vdekje me 37 plagë me thikë, dy prej të cilave fatale në qafë.

Kjo u zbulua nga autopsiae kryer në trupin e gruas së vrarë, në muajin e shtatë të shtatzënisë, në Senago nga i dashuri i saj Alessandro Impagnatiello

Nga analizat rezultoi gjithashtu se 29-vjeçarja nuk ka tentuar të mbrohet.

Plagët me thikë ishin thuajse të gjitha në pjesën e sipërme të trupit, duke përfshirë edhe fytyrën, dhe njëra e ka prekur në mushkëri, ndërkohë që nuk ka shenja të plagëve me thikë në stomak.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat