Zjarri në Valencia: Fëmijë të moshës tre dhe dy javëshe në mesin e të zhdukurve

Evropë

Zjarri në Valencia: Fëmijë të moshës tre dhe dy javëshe në mesin e të zhdukurve

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 11:47
Zjarri në Valencia

Një familje prej katër anëtarësh, duke përfshirë një djalë trevjeçar dhe një vajzë 15 ditëshe janë në mesin e të zhdukurve.

Kjo sipas raporteve të mediave lokale në Valencia.

Çifti dhe dy fëmijët e tyre jetonin në ndërtesën e djegur dhe nuk janë gjetur ende, siç raportohet nga Las Provincias.

Nga zjarri masiv në dy blloqe banesore, raportohet të kenë vdekur 4 persona dhe rreth 19 janë të zhdukur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat