E tmerrshme: Një person i vë flakën vetes para ndërtesës së Qeverisë kroate

Evropë

E tmerrshme: Një person i vë flakën vetes para ndërtesës së Qeverisë kroate

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 10:45
Foto ilustrim

Rreth orës 09:30 para ndërtesës së Qeverisë kroate, një i panjohur i ka derdhur vetes benzinë ​​dhe i ka vënë flakën vetes.

I plagosuri ndodhet në Klinikën e Traumatologjisë në Drashkoviq në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sigurimi u informua shumë shpejt për këtë lëvizje.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes

Kur i kthyen sërish sytë nga burri për të lëvizur drejt tij ai ishte kapluar nga zjarri.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat