Reshjet e borës, Range Rover-i e tërheq kamionin në Ferizaj

Ferizaj

Reshjet e borës, Range Rover-i e tërheq kamionin në Ferizaj

Më: 11 janar 2022 Në ora: 10:28
Pamje nga video

Gjatë ditëve të fundit kanë filluar reshjet e borës në Kosovë.

Teksa ditën e djeshme qytetarët kanë hasur në vështirësi për qarkullim në komunikacion.

Po ashtu, dje një video nga qyteti i Ferizajt është bërë virale në rrjete sociale.

Aty shihet një qytetar me veturë luksoze të tipit “Range Rover” duke e tërhequr një kamion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat