Terry Crews konfirmon vazhdimin e “White Chiks” - Bota Sot
Terry Crews konfirmon vazhdimin e “White Chiks”

Filma

Terry Crews konfirmon vazhdimin e “White Chiks”

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 23:51
White Chiks

Terry Crews ka konfirmuar vazhdimin e filmit “White Chiks”.

Aktori 50 vjeçar, i cili luaji në film, kohëve të fundit shpjegoi se Shawn dhe Marlon Wayans duan ta realizojnë edhe një film të dytë.

“Unë në fakt kam folur me Shawn dhe ai më tha: ‘jemi duke e bërë atë’, shpjegoi Terry në një intervistë.

Filmi fillestar i vitit 2003 ndjek dy agjentë të FBI-së të cilët në fshehtësi bëhen gra bjonde për të zgjidhur disa probleme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...