Aktori i “Game of Thrones” vendos rekord botëror, ngre shtangën 472 kg - Bota Sot
Aktori i “Game of Thrones” vendos rekord botëror, ngre shtangën 472 kg

Filma

Aktori i “Game of Thrones” vendos rekord botëror, ngre shtangën 472 kg

Më: 8 mars 2018 Në ora: 12:05
Hafthor Julius Bjornsson

Aktori që luan “The Mountain” në filmin “Game of Thrones” të HBO-së ka vendosur një rekord të ri botëror pasi ka arritur të ngrejë me sukses shtangën 472 kilogramë.

Megjithatë, për Hafthor Julius Bjornsson nuk ka qenë aspak e lehtë të realizojë këtë rekord.

Tensioni dukej qartë në sytë dhe muskujt e tij gjatë realizimit të ngritjes së shtangës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test