Publikohet trajlleri i filmit “perfekt” - Bota Sot
Publikohet trajlleri i filmit “perfekt”

Filma

E martë, 20 nëntor 2018

Publikohet trajlleri i filmit “perfekt”

Më: 10 mars 2018 Në ora: 10:08
Pamje nga video

Është publikuar trajlleri i parë i filmit Perfect.

Në këtë projekt ku luan Garrett Wareing, bëhet fjalë për një djalë të ri me të kaluar të dhunshme, i cili futet në një klinikë misterioze.

Në këtë qendër, pacientët e transformojnë trupin e tyre egërsisht duke përdorur inxhinierinë gjenetike.

Këtu luajnë po ashtu edhe Courtney Eaton, Tao Okamoto, Maurice Compete dhe Abbie Cornish.

Perfect pritet të dalë në kinema më 22 qershor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test