Kandidati shqiptar i CDU-së: Presim ndryshim të rezultatit nga vota me postë

Gjermania

Kandidati shqiptar i CDU-së: Presim ndryshim të rezultatit nga vota me postë

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 23:14
Gjermani

Kolë Gjoka, kandidat i CDU për deputet thotë se partia e tij pret që të përmirësojë rezultatin në zgjedhje nga numërimi i votave me postë.

Nga ana tjetër pavarësisht se tha se ende gjithçka është e hapur, CDU ka marrë rezultatin më të dobët që ka arritur ndonjëherë.

“Do të presim ndryshimin e rezultatit nga votat me postë.

Është një shumicë e madhe që kanë zgjedhur që të votojnë me postë dhe kjo do të jetë vendimtare në rezultatin”, deklaroi ai për Euro News Albania.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat