Vritet shqiptari në Gjermani

Gjermania

Vritet shqiptari në Gjermani

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 09:25
Policia

Është ekzekutuar me plumb pas koke shqiptari në Gjermani. Ngjarja ka ndodhur mbremjen e djeshme në qendër të qytetit të Krefeld në veriperëndim të Dyseldorfit, teksa i njëjti po lëvizte me biçikletë.

Sipas informacioneve të BILD ngjarja e rëndë ka ndodhur pak para orës 20:00. Shqiptari ka mbetur i vdekur në vend.

Nuk dihet ende nëse ka qenë vetëm një autor apo disa por sipas Policisë 42-vjeçari është qëlluar nga një distancë shumë e afërt.

Policia ka ngritur grupe të shumta kontrolli për zbardhjen e ngjarjes. Deri më tani nuk ka informacione të tjera lidhur me ngjarjen e rëndë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat