Detaje nga vrasja e shqiptarit në Gjermani

Gjermania

Detaje nga vrasja e shqiptarit në Gjermani

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 13:46
Foto ilustrim

Një shqiptar i moshës 42-vjeçar u vra mbrëmë në Gjermani.

Rasti ka ndodhur në qytetin e Krefeldit, në veriperëndim të Dusseldorfit.

Dëshmitarët okularë thanë se i kishin parë dy të dyshuarit teksa largoheshin në drejtim të Unazës Alter Deutscher.

“I dyshuari i parë ishte i gjatë dhe me një trup mesatar. Ai kishte të veshur një xhaketë me ngjyrë të zezë dhe një kapele. I dyshuari dytë kishte një gjatësi normale, i cili kishte të veshur një xhaketë me një logo në pjesën e pasme. Ai kishte të veshur po ashtu pantallona të zeza dhe një kapelë të zeze”, treguan dëshmitarët raportojnë mediat gjermane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat