Protestë, bashkohu dhe ti

Gjermania

Protestë, bashkohu dhe ti

Më: 28 dhjetor 2022 Në ora: 15:48
Foto ilustrim

Më.29.12.22, nga ora 13:00 në shenjë Proteste ndaj politikës jo parimore të Francës,në raport me sabotuesit  e Evropës së bashkuar,politikës shovene sërbe,dhe barrikadave të koordinuara të bandave kriminale sërbo-ruse do te protestohet në urën e Evropës  Kehl 77694 Gjermani Straßburg Francë

Vendtakimi nga ora 12:00-12:45 në Kehl 77694 në Parkingun e madh pas Bahnhofit(Stacionit të trenit)nga aty me përcjellje të policisë do të shkohet në urë,e cila më heret bllokohet nga policia e rendit.

Bashkohu dhe ti për Paqe dhe Liri tek ne e në Ukrainë,për jetë e përjetësi në Evropë e kudo 

TEL. NR.+4917642948989 ME VIBER E WATSAP

Me nderime për  këshillin organizativ të protestës 

Brahim Shabani

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat