“Subvencionet 2021”, arrestohet një zyrtar i Gjilanit dhe një fermer

Gjilani

“Subvencionet 2021”, arrestohet një zyrtar i Gjilanit dhe një fermer

Më: 12 mars 2021 Në ora: 10:28
Ilustrim

Është arrestuar një zyrtar i Drejtorisë së Bujqësisë në Gjilan dhe një fermer.

Drejtoria e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit kanë arrestuar dy të lartcekurit me dyshimin për keqpërdorim të subvencioneve.

Të arrestuar janë Z.P dhe një fermer nga fshati Ponesh, B.T.

Arrestimi i të dy personave është në kuadër të aksionit “Subvencioni 2021”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat