Minxhozi e Haziri vizitojnë familjen Haliti në Gjilan

Gjilani

Minxhozi e Haziri vizitojnë familjen Haliti në Gjilan

Më: 10 maj 2021 Në ora: 13:20
Pamje nga vizita e tyre

Familja Haliti në Gjilan pas vdekjes tragjike të tre anëtarëve të tyre po vazhdojnë të kenë të hapura dyer për ngushëllim.

Gjatë ditës së sotme familjen Haliti e kanë vizituar edhe ambasadori Shqipërisë, Qemal Minxhozi,  kryetari i komunës së Gjilanit Lutfi Haziri si dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Valentina Bunjaku Rexhepi.

Media ka siguruar fotografi nga e pamja ku shihen këta të fundit në vizitë tek familja pët t’iu shprehur ngushëllime.

Të tre nuk u deklaruan për media pas ngushëllimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat