​Festë edhe në selinë e LVV-së në Gjilan

Gjilani

​Festë edhe në selinë e LVV-së në Gjilan

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 20:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan, si dhe simpatizantë të kësaj partie, janë mbledhur në zyret e LVV-së në këtë qytet ku edhe po festojnë.

Ndërkohë edhe Lidhja Demokratike e Kosovës ka nis festimin me fishekzjarre në Gjilan.

Sipas EXIT POLL-it të Radio Televizioni Dukagjini dhe Ubo Consulting, në Gjilan ka balotazh.

Pasi Lutfi Haziri i LDK-së ka marrë 46.4 % dhe Alban Hyseni i LVV-së ka marrë 40.7 përqind.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat