Gjilanasit nuk presin lajme të mira nga dialogu në Bruksel

Gjilani

Gjilanasit nuk presin lajme të mira nga dialogu në Bruksel

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 21:12
Gjilan

Shqiptarët e serbët e Gjilanit po duan që të ketë marrëveshje mes Kosovës e Serbisë.

Ata thonë se janë të lodhur që tashmë kanë kaluar dy dekada dhe palët assesi nuk po mund të merren vesh.

Ata thanë se nuk presin që marrëveshjet të zbatohen edhe nëse ato nënshkruhen.

Ata janë mësuar që ashtu të ndodhë tashmë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat