Aksident në rrugën Tetovë-Gostivar

Gostivari

Aksident në rrugën Tetovë-Gostivar

Më: 21 korrik 2020 Në ora: 18:22
Foto Ilustrim

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në autostradën Tetovë-Gostivar.

Informacionet e para flasin për një makinë e tipit BMW me tabela të Kërcoves vozitësi i së cilës ka humbur kontrollin duke fluturuar për rreth dhjetë metra në rrugën e vjetër që shpie për në Kamjan.

Vozitësi ne urgjencë është dërguar për në Qendrën Klinike të Tetovës.Në vendngjarje ndodhen ekipet e zjarrëfikësve dhe policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat