Një femër vjedh kasafortën me para në Gjakovë

Kronikë e zezë

Një femër vjedh kasafortën me para në Gjakovë

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 09:00
Foto Ilustrim

Një femër ka vjedhur një kasafortë në të cilën kishte para dhe dokumente të noterit për shitjen e një prone.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 15:00 në rrugën “Ferid Domi”, në Gjakovë.

Siç thuhet në raport, e dyshuara është larguar në drejtim të panjohur.

“Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se e dyshuara femër  kosovare, ka vjedhur një kasaforte në të cilën kishte para dhe euro dhe dokumente të noterit për shitjen e një prone të tij. E dyshuara është larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat