Pejë: Tenton t’i japë fund jetës së tij duke i prerë venat

Kronikë e zezë

Pejë: Tenton t’i japë fund jetës së tij duke i prerë venat

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 08:43
Spitali i Pejes

Mesdita e djeshme ka qenë e rëndë për një familja nga Peja, anëtari i së cilës ka tentuar t’i japë fund jetës së tij, dje në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”.

Burime të Gazetës brenda Prokurorisë Themelore në Pejë kanë bërë të ditur se ai ka tentuar ta vrasë veten, duke i prerë venat.

Këto burime kanë bërë të ditur se personi, i cili i takon komunitetit rom, është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Gazeta do ju mbajë të informuar me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat