Sulmohet fizikisht polici në Prishtinë

Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht polici në Prishtinë

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 09:37
Foto Ilustrim

Janë arrestuar dy persona të dyshimtë në Prishtinë, njëri kosovar dhe tjetri shtetas i Shqipërisë, të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti.

Gjatë intervenimit, njëri prej të dyshuarve e ka sulmuar fizikisht njërin nga zyrtarët policor.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat