Tentuan të vjedhin një pushkë ajrore dhe tri pistoleta, më pas i lanë përpara poligonit

Kronikë e zezë

Tentuan të vjedhin një pushkë ajrore dhe tri pistoleta, më pas i lanë përpara poligonit

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 09:31
Ilustrim

Një qytetar ka raportuar se persona të panjohur përmes forcës kanë depërtuar në brendinë e objektit dhe pasi i kanë marrë një pushkë ajrore dhe tri pistoleta, gjatë daljes të njëjtat i kanë lënë përpara poligonit.

Ankuesi për momentin nuk ka njohuri se a është vjedhur edhe diçka tjetër nga objekti.

Rasti ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, teksa po vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat