Aksident trafiku në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Prishtinë

Më: 6 janar 2021 Në ora: 21:21
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 20:00 të rrethrrotullimi në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, por për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar.

“Rreth orës 20:00, në rreth rrotullimin pran stacionit policor Jugu në Prishtinë, ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të dy automjeteve në lëvizje.

Si pasojë e aksidentit janë shkaktuar vetëm dëme materiale”, ka thënë për KosovaPress, zëdhënsja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat