Arrestohen tre persona në Istog, u hasën duke luajtur bixhoz

Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona në Istog, u hasën duke luajtur bixhoz

Më: 11 janar 2021 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Istog, pasi që të njëjtit në një lokal janë hasur duke luajtur bixhoz.

Janë konfiskuar letrat dhe paratë që gjendeshin në tavolinë.

Me vendim të prokurorit njeri nga të dyshuarit pronar i lokalit është dërguar në mbajtje

Ndërsa dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat