Gjilanasi rreh gruan dhe kërcënon vjehrrin

Kronikë e zezë

Gjilanasi rreh gruan dhe kërcënon vjehrrin

Më: 12 janar 2021 Në ora: 11:15
Foto ilustrim

Policia në Gjilan ka arrestuar një person i cili ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe ka kanosur babain e saj.

Rasti ka ndodhur në fshatin Veleknicë të Gjilanit, mesditën e së dielës, ka njoftuar Policia në raportin 24 orësh.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje në familje ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij viktimë  femër kosovare njëherit e ka kanosur verbalisht edhe babain e viktimës mashkull kosovar”, ka njoftuar Policia.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

“I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.  Rasti vazhdon të hetohet”, bëhet e ditur në njoftimin e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat