E detyruan të përdorte drogë, vajza nga Gjakova përfundon në spital

Kronikë e zezë

E detyruan të përdorte drogë, vajza nga Gjakova përfundon në spital

Më: 14 janar 2021 Në ora: 10:33
Spitali Rajonal i Gjakovës

Një vajzë ka përfunduar e shtrirë në Spitalin Rajonal të Gjakovës, pasi e njëjta kish te pasur gjakderdhje nga hunda.

Por jo vetëm kaq.

E njëjta ishte detyruar që të përdorë substanca narkotike.

Rasti në fjalë është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Nysret Gjurkaj.

“Viktima është detyruar që të përdorë substancë të dyshuar narkotike. Ajo ka pasur gjakderdhje nga hunda dhe aktualisht është e hospitalizuar në spital”, tha ai.

Tutje Gjurkaj theksoi se lidhur me rastin deri më tani janë intervistuar dy persona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat