​Konfiskohen 500 euro të dyshuar si të falsifikuara në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Konfiskohen 500 euro të dyshuar si të falsifikuara në Prishtinë

Më: 14 janar 2021 Në ora: 12:24
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në ora 09:30 një punëtore e një banke në Prishtinë ka raportuar se një i dyshuar ka deponuar një kartëmonedhë prej 500 eurosh që dyshohet të jetë e falsifikuar.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në ora 09:30 një punëtore e një banke në Prishtinë ka raportuar se një i dyshuar ka deponuar një kartëmonedhë prej 500 eurosh që dyshohet të jetë e falsifikuar.

Monedha e dyshuar është konfiskuar nga policia, ndërsa rasti është duke u hetuar, thuhet në raportin e rregullt 24 orësh të Policisë së Kosovës. 

Rastin e ka konfirmuar policia e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat