E sulmuan me mjete të forta në Prishtinë, viktima nuk e di pse i ndodhi kjo

Kronikë e zezë

E sulmuan me mjete të forta në Prishtinë, viktima nuk e di pse i ndodhi kjo

Më: 25 janar 2021 Në ora: 10:12
Foto ilustrim

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi që ishte sulmuar me mjete të forta nga dy persona të panjohur deri me tani.

Rasti sipas policisë ka ndodhur të dielën në orën 22:00 në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes, ekipi i urgjencës i ka dhënë ndihmën mjekësore viktimës dhe e ka transportuar për në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat