Plagoset me armë zjarri 65-vjeçari në Mamurras

Kronikë e zezë

Plagoset me armë zjarri 65-vjeçari në Mamurras

Më: 28 janar 2021 Në ora: 14:51
Ilustrim

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme  në Mamurras.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë një njësie tregtare ndërsa shënjestra është 65-vjeçari M.L.

I plagosuri  ka marrë plagë të rënda në trup dhe është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Nuk dihen ende detaje dhe shakqet e ngjarjes, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat