Aksident trafiku tek pika kufitare ‘Dheu i Bardhë”

Kronikë e zezë

Aksident trafiku tek pika kufitare ‘Dheu i Bardhë”

Më: 31 janar 2021 Në ora: 14:08
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në pikën kufitare të Dheut të Bardhë.

Në aksident janë përfshirë disa vetura, teksa njëra përfundoi jashtë rrugës.

Nuk duhet nëse si pasojë e këtij aksidenti pati të lënduar.

Por që në pikën kufitare janë shkaktuar edhe kolona, për shkak të aksidentit të ndodhur në atë vend.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat