Aksident trafiku në rrugën Ferizaj-Shkup, lëndohen pesë persona

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në rrugën Ferizaj-Shkup, lëndohen pesë persona

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 19:11
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën Ferizaj-Shkup.

Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar pesë persona.

Aksidenti në fjalë është nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Rreth orës 17:30 ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy automjeteve, ku të lënduar mbetën pesë persona. Pas dhënies së ndihmës së parë, të gjithë personat e lënduar janë liruar për në shtëpi”, tha Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat