Dy të lënduar në një aksident trafiku në Qylagë

Kronikë e zezë

Dy të lënduar në një aksident trafiku në Qylagë

Më: 8 shkurt 2021 Në ora: 14:39
Foto Ilustrim

Sot rreth orës 12:00 ka ndodhë një aksident trafiku në fshatin Qylagë të Lipjanit.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete.

“Si pasojë e aksidentit lëndime kanë marrë dy persona”, ka thënë Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë Rajonale në Prishtinë.

Me rastin po merren hetuesit e njësitit të trafikut rajonal

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat