Zhduket një i moshuar në Vushtrri

Kronikë e zezë

Zhduket një i moshuar në Vushtrri

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 09:28
Foto ilustrim

Një i moshuar është zhdukur që nga mëngjesi i së martës në Vushtrri.

Mbesa e tij ka raportuar në polici se gjyshi i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për të.

“Më datë 10.02.2021 ankuesja femër kosovare ka raportuar se gjyshi i saj viktima mashkull nga Kosova është larguar nga shtëpia.

Nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat