Aksident trafiku në Lipjan, rrokulliset një veturë

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Lipjan, rrokulliset një veturë

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 15:00
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në Lipjan.

Aksident ka ndodhur në rrugën për Magurë afër Qendrës Korrektuese Lipjan.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Deri tek rrokullisja dukët të ketë ardhur për shkak të ngricës së rrugës

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat