Raporton djalin e vet në Polici, përdorte substanca narkotike dhe i shkaktonte probleme

Kronikë e zezë

Raporton djalin e vet në Polici, përdorte substanca narkotike dhe i shkaktonte probleme

Më: 18 shkurt 2021 Në ora: 14:58
Foto Ilustrim

Një person ka raportuar se ka problem me djalin e tij i cili dyshon se përdor substanca narkotike.

Dhe për këtë arsye u shkakton problem familjarëve të tij.

Nga i dyshuari është konfiskuar një sasi prej 1 gram marihuanë dhe pastaj është dërguar në klinikën e psikiatrisë për tretman mjekësor.

Rasti në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat