37 aksidente, shqiptohen mbi 1 mijë tiketa trafiku

Kronikë e zezë

37 aksidente, shqiptohen mbi 1 mijë tiketa trafiku

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 09:15
Foto Ilustrim

37 aksidente trafiku janë shkaktuar në 24 orëshin e fundit në vend.

10 prej tyre ishin me të lënduar.

Kurse 27 të tjerë me dëme materiale.

Gjatë të njëjtës kohë,  Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 246 tiketa trafiku për të gjithë shkelësit e rregullave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat