Arrestohen dy femra për prostitucion, u gjenden para e telefona

Kronikë e zezë

Arrestohen dy femra për prostitucion, u gjenden para e telefona

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 11:11
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy femra të dyshuara për marrje me prostitucion.

Sipas policisë atyre u janë konfiskuar dy telefona dhe 300 euro para të gatshme.

Të njëjtat me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

“Çagllavicë, Prishtinë 25.02.2021 – 21:50. Janë arrestuar dy femra kosovare nën dyshimin se të njëjtat kanë kryer veprën e lartcekur, si prova materiale janë konfiskuar dy telefona mobil dhe 300 euro para të gatshme. Me konsultim të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje”, ka njoftuar policia. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat