Dy vajza të reja me mëngjes bëjnë aksident me BMW-në e tyre, në Prishtinë!

Kronikë e zezë

Dy vajza të reja me mëngjes bëjnë aksident me BMW-në e tyre, në Prishtinë!

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 09:58
Foto ilustruese

Dy vajza të reja me mëngjes bëjnë aksident me BMW-në.

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën UÇK, Prishtinë.

Aty është përfshirë një veture luksoze, “BMW”, në të cilën ishin dy vajza të reja dhe një audi e tipit të vjetër.

Media ju sjellë pamjet nga vendi i ngjarjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat