Largohet një femër nga shtëpia në Suharekë

Kronikë e zezë

Largohet një femër nga shtëpia në Suharekë

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Një femër është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 15:00 në rrugën “Nënë Tereza”, në Suharekë.

Siç thuhet në raport, njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

“Raportohet se viktima femër  kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat