Prishtinë, taksisti kapet me lëndë narkotike

Kronikë e zezë

Prishtinë, taksisti kapet me lëndë narkotike

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Një taksistë është arrestuar dje në qytetin e Prishtinës, saktësisht në rrugën “Fahri Fazliu”.

Pas kontrollës që i kishte bërë policia, në veturën e taksistit ishin gjetur një qese e vogël me substancë narkotike.

“Rr. Fahri Fazliu, Prishtinë, 27.02.2021-01:30. Njësiti patrullues ka ndaluar ne veture Taxi të cilën e drejtonte një mashkull kosovar dhe gjatë kontrollës në ulësen e pasme ka gjet dhe konfiskuar një qese të vogël me substancë narkotike.

Pas intervistimit të shoferit në cilësinë e dëshmitarit me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat