Vjedhin para e stoli ari në një shtëpi në Malishevë

Kronikë e zezë

Vjedhin para e stoli ari në një shtëpi në Malishevë

Më: 2 mars 2021 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë  e tij ku kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari.

Sipas raportit të Policisë së ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 21:45, në Malishevë.

Siç thuhet në raport, rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona ende të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat