Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan

Më: 4 mars 2021 Në ora: 10:59
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete, në rrugë, gjatë ditës së djeshme në Lipjan.

Raasti është cilësuar si “vdekje e dyshimtë”, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Skënderbeu, Lipjan 03.03.2021-09:50. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur në rrugë pa shenja jete. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku vdekja e viktimës është konfirmuar pasi është dërguar në QKUK. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat