Gjendet i vdekur një person në Graçanicë

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Graçanicë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:23
Ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në Graçanicë. 

Policia njofton se në vendin e ngjarjes në një objekt ndihmës kanë gjetë dhe konfiskuar dy karikatorë të mbushur të armës AK 47, një minë trombllonike, dy bajoneta dhe pajisje për pastrimin e armëve

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse ku gjatë shikimit të vendit të ngjarjes në një objekt ndihmës kanë gjetë dhe konfiskuar dy karikatorë të mbushur të armës AK 47, një minë trombllonike, dy bajoneta dhe pajisje për pastrimin e armëve. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat