​Grabitje me maska anti-covid në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Grabitje me maska anti-covid në Prishtinë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:41
Foto ilustrim

Një grabitje ka ndodhur mbrëmë në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë.

Sipas viktimës mashkull, dy të dyshuar meshkuj me maska anti covid, kanë hyrë në banesën e tij dhe përmes kanosjes duke e mbështetur viktimën për muri kanë arritur t’i marrin para të gatshme dhe dokumente personale.

Nuk raportohet për të lënduar.

Rasti nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat