​Del në kafe i infektuari me Covid-19

Kronikë e zezë

​Del në kafe i infektuari me Covid-19

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Gjatë kontrollit të lokaleve lidhur me zbatimin e urdhrit operativ gatishmëria dhe reagimi për Covid-19, patrulla policore ka hasur të dyshuarin mashkull.

Ky i fundit ishte pozitiv me Koronavirus, të cilit iu ishte caktuar masa vetë izolimit.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në veri të Mitrovicës.

Ky rast po hetohet lidhur me përhapjen e sëmundjeve infektive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat